Ücretsiz İkinci Görüş

Anlaşmalı hekimlerimiz ve hastanelerimiz aracılığı ile sizlere; tedavi süreciniz ve tüm medikal işlemleriniz için ücretsiz ikinci görüş hizmeti sunuyoruz. Ekibimiz ile fotoğraflarınızı, sağlık raporlarınızı ve gerekli tüm dokümanlarınız paylaşmanız yeterli olmaktadır. Uzman ekibimiz raporlarınızı inceledikten sonra; 24 saat içerisinde tedavi planınız ve uzman görüşü ile birlikte sizlere geri dönüş sağlıyor. En hızlı, doğru ve size en uygun sonuçlar ile tedavi planınızı hazırlıyoruz. Uzman hekimlerimizden siz de tedavi planınız ve tedavi süreciniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzman Görüşü Alın

Sağlık Paketleri

Uzman hekimlerimiz ile birlikte ameliyatlara özel olarak hazırladığımız sağlık paketlerimiz ile ameliyatınıza dair tüm detayları öğrenebilirsiniz. Sağlık paketlerimiz sayesinde; ameliyatınızın ne kadar süreceğini, hangi hastanede ameliyat olacağınızı, kaç gün Türkiye’de kalacağınızı ve hangi otelde konaklayacağınızı öğrenebilirsiniz. Size en uygun sağlık paketini seçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ameliyatlar ve tedaviler kişiye özeldir ve hekimlerimiz tarafından size özel olarak planlanır ve uygulanır. Paketlerimiz sizlere süreçler hakkında fikir vermek amacı ile hazırlanmıştır.

Este Global Blog

Este Global ekibi olarak, uzman hekimlerimiz ile birlikte tıbbi alandaki yeni gelişmeleri sizler için araştırarak en doğru bilgiler ile hazırlıyoruz. Hastalarımızın da takip ettiği yeni teknikleri, uzman görüşü ve yorumu ile detaylı olarak inceliyoruz. Yeni ameliyat yöntemleri, yeni tedaviler, ameliyatsız uygulamalar ile son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sizleri bilgilendiriyoruz. Sizler de sağlık alanında yaşanan son gelişmeleri kaçırmamak ve yeni teknikleri öğrenmek için Este Global Blog sayfamızı inceleyebilir, sorularınızı uzmanlarımıza iletebilirsiniz.

Este Global

Değerli Misafirlerimiz;
Este Global, Türkiye’de tedavi olmak ve güzelleşmek isteyen yurt dışı hastalarına özel olarak sağlık hizmetleri danışmanlığı sunan uluslararası bir organizasyondur. Dünyanın sağlık merkezi olan Türkiye’de, en uygun maliyet ve tatil imkanı ile birlikte tedavinizi; tüm branşlarda, en iyi hekim ve hastanelerde, minimum bekleme süresi ile size özel paketler halinde sunuyoruz

“Beni Türk hekimlerine emanet ediniz”

— M.Kemal Atatürk

Neden Este Global?

photo

  • 15 yıllık tecrübe
  • En iyi hastane ve hekim seçimi
  • Uzman ekip
  • Kişiye özel tedavi planı
  • Ücretsiz ikinci görüş
  • Transfer hizmetleri
  • Konaklama hizmetleri
  • Branşlara özel sağlık paketleri
  • Tercüman desteği
  • Uygun maliyet

Hizmetlerimiz

Tedavi Planı Hazırlanması

Kişiye özel tedavi planı hazırlanarak hastamız gelmeden önce süreç hakkında bilgilendirilir.

Havaalanı-Hastane Transfer

Hastalarımızın şehir içindeki tüm transferleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Tercümanlık Hizmeti

Tedavinizi gerçekleştirecek ekip ile görüşme, transfer ve konaklama sürecinde asistanlarımız tarafından tercümanlık hizmeti sunuyoruz.

Konaklama Hizmeti

Anlaşmalı otellerimiz aracılığı ile tedaviniz boyunca konaklamalarınızı organize ediyoruz.

Sağlık Danışmanlığı

Tedavinizin başlamadan önce ve başladıktan sonra tüm süreçlerde size özel sağlık danışmanlarımız yanınızda.

Sağlık Paketleri

Branşlara özel sağlık paketlerimiz ile tüm programınız ve ödemeniz artık çok net.

Şehir Turu

Türkiye’de tedavinizin sırasında isteğiniz yerler için sizlere özel şehir turları ve tatil paketleri sunuyoruz.

Branşa Özel Hastane ve Hekim

Alanında uzman hekimler ve özel branş hastaneleri tarafımızdan titizlikle seçilerek sizlere sunulur.

Este Global Blog