Vajina Estetiği Nedir ve Kimlere Yapılır ?

Vajina estetiği kadının genetik,kalıtsal,doğuştan ve sonradan oluşan şikayetleri için gerçekleştirilir.Yaşa ve doğuma bağlı olarak da vajinanın gevşemesi  sonucu psikolojik hayatı ve cinsel hazzı azaltması sonucu da bu ameliyatlar tercih edilir.

Vajina Estetiği Nasıl Yapılır ?

Doğum sonrası ; vajinal doku,pelvik taban ve kasların gevşeme ve genişleme problemi oluşur.Bu problem çiftlerin cinsel hayatında problem oluşturur.Bunun yanı sıra bu oluşum sağlık açısından da sıkıntı yaratarak kadınlarda idrar kaçırma problemi de oluşturur.

Kadının ; vajinasındaki koyuluk,kilitoris ve Gnoktasının belirgin olmaması da bu ameliyat ile çözülebilecek problemler arasındadır.

Bu ameliyat kişinin sorununu tespit edilerek hem sağlık açısından hem de estetik açıdan değerlendirilerek yapılır.

Genital Güzelleştirme Vajina Daraltma

Kişinin estetik açıdan kendini iyi hissetmemesi sonucu tercih edilen ameliyat seçeneğidir.Yaşanılan doğumlar,kilolu bebek doğumu, hormanel sıkıntılar,fizyolojik yaşlanma gibi fatörler bu bölgenin yıpranmasına ve genişlemesine neden olmaktadır. Vajina bölgesinde yaşanan genişleme çiftler arasında ki cinsel birlikteliği olumsuz yönde etkiler ve kişinin özgüven kaybı yaşamasına neden olur.

Cinsel ilişkide kadınların orgazm hissini yaşamasını sağlayan vajina bölümü klitoris olduğundan vajina daraltma ameliyatı orgazm noktasına daha kolay ulaşması sağlar.

Genital Güzelleştirme İç Dudak Sarkması

Genital bölgede en fazla karşılaşılan sorunların başında gelmktedir.İç dudak deformiteleri, özellikle sarkma ve asimetri sorunlarını ortaya çıkarır. Genital Güzelleştirme tekniği içerisinde iç dudak sarkmalarına lazer teknolojilerinden faydalanılarak, son derece pratik ve konforlu bir şekilde estetik bir sonuç alınır. Labioplasti olarak da geçen iç dudak deformitelerinin düzeltilmesinde kullanılan lazer teknolojileri ayrıca, hastaya iyileşme süresinde de büyük avantajlar sağlayarak, kısa sürede sonuç alınmasını kolaylaştırıyor.

Vajinada Pigmentasyon sorunu – Vajinada Koyu Renk

Hormonel dalgalanmalar ve günlük ped kullanımı sonucunda oluşan vajinada koyu renk sorunu, estetik kaygıların oluşmasına neden olur. Bu pigmentasyon sorunu yağ transferinde kullanılan kök hücrenin avantajlarıyla düzelir ve sağlıklı bir cilt rengine dönüşür.

Genital Güzelleştirme ve Klitoris

Sezaryen dikişiyle klitoris arasında kalan kıllı alan Mons Pubis-Venüs tümseğidir. Bu alandaki yağ fazlalığı klitoris kapanmasına ve yeteri kadar uyarılamamasına neden olur. Ayrıca Venüs tümseğindeki bu yağ fazlalığı pek çok kadına plaj kıyafeti giydiğinde beliren estetik dışı görüntüsü sebebiyle sorun yaşatır. Bu bölgedeki kabarıklık yine minimal noktasal girişlerle mevcut yağın çekilmesiyle normal haline döner. Hem estetik bir form kazanır, hem de klitoris açığa çıkarak uyarım kolaylaşır.

Genital Güzelleştirme ve G noktası

Genital güzelleştirme tekniği içerisinde ele aldığımız “G Shot” yani “G Noktası” kadınların klitoris haricinde uyarıldıkları vajina içindeki bir alandır.

G noktası yapısal olarak biraz pürüzlü bir alandır ve ilişki sırasında uyarıldıkça kabarır ve cinsellikten alınan zevk fazlalaşır. Bu erojen bölgenin bir miktar şişirilmesi ise, sürtünmenin etkisini artırır, orgazm olmayı kolaylaştırır ve alınan hazzı çok daha fazla hale getirir. Uyarılmaya hazır hale getirilen G noktası ile derinliği artmış bir cinsel hayat kaçınılmaz olur.

Erojen Dolgu Nasıl Yapılır?

Erojen dolgu, genital güzelleştirme tekniği içinde yaptığımız bir uygulamadır.G noktasına yaptığımız “Erojen Dolgu”, fiziksel olarak alanın açığa çıkarılması ve bireylerin yaşayacakları orgazm kalitesini her defasında deneyimleyerek, psikolojik olarak kendilerini de hazır hissetmeleriyle, başarılı sonuçlar almalarını sağlıyor. Kişinin kendi yağından alınan ve kök hücreden zengin hale getirdiğimiz yağı, G noktasına enjekte ediyoruz. Bu şekliyle kabaran ve belirgin hale gelen G Noktası, alınan hazzın artmasına ve her defasında orgazm olmayı kolaylaştırıyor.